1 sty 2017

Tomek i przyjaciele. Wielka podróż TomkaWydawnictwo: Egmont
Ilość stron: 24
Okładka: twarda
Rok wydania: 2016
Seria: Tomek i przyjaciele
"Tomek wyrusza w wielką podróż po wyspie Sodor! Czy masz ochotę przeżyć tę przygodę razem z małym parowozikiem? Jeśli tak, to wystarczy, że rozłożysz tę niesamowitą matę do zabawy! Możesz też odwrócić ją i cieszyć się historiami o swoich ulubionych bohaterach. Tak to to! Tak to to! Czy słyszysz ten dźwięk? Tak, to Tomek już mknie!"
Dzięki uprzejmości firmy Egmont mamy okazję poznać nowe przygody Tomka - w zupełnie innym niż dotychczas wydaniu. Spełniliśmy dzięki temu marzenie jednego chłopca, a nawet dwóch;) i sprawiliśmy, że Mikołaj był nieziemsko radosny."Wielka podróż Tomka" to publikacja w niecodziennym wydaniu. Z zewnątrz zapakowana w ozdobne pudełko książka, jednak we wnętrzu kryje niespodziankę - trójwymiarową matę wyspy Sodor. Mata w bardzo prosty sposób się rozkłada, poradzą sobie z tym nawet mniejsze dzieci. Grafika i trójwymiarowe wykonanie zachęca do zabawy. Do zestawu dołączone są kartonowe figurki pociągów, Grubego Zawiadowcy, jednak u nas bardzo szybko zostały zastąpione pociągami, które chłopcy posiadają do drewnianych torów.
"Wielka podróż Tomka" dostarcza mnóstwo fantastycznej zabawy, a dodatkowo daje dziecku olbrzymią radość, bo może uczestniczyć w przygodach ulubionego bohatera, tworzyć nowe przygody Tomka i jego kompanów.
Polecamy tę publikację gorąco!!! Nie tylko miłośnikom Tomka, a wszystkim tym, którzy kochają pociągi, kreatywne zabawy i wymyślanie historyjek.

Za książkę dziękujemy Wydawnictwu Egmont


2 komentarze:

  1. Ale super! Publikacja na pewno znajdzie swoich zwolenników.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam do mnie na podsumowanie :)
    http://basiapelc.blogspot.com/2017/01/grudzien-2016r-podsumowanie-zakonczenie.html

    OdpowiedzUsuń