10 sty 2018

Elena z Avalonu Wyzwania/ Kreatywne rysowanki/ Kolorowanka i naklejkiElena z Avalonu. Wyzwania

Wydawnictwo: AMEET
Ilość stron:48
Okładka: miękka
Rok wydania: 2017
Seria: Elena z AvalonuJedna książeczka dla dwóch osób to doskonały sposób na chwilkę dla siebie. Wystarczy przeciąć na pól wzdłuż linii i można cieszyć się spokojem. W środku znajdziemy taki sam zestaw zadań, teraz wystarczy zaopatrzyć się w długopis i zacząć zabawę. W środku znajdziemy labirynty, wykreślanki, znajdowanie różnic i wiele innych. Książeczki są wielkości zeszyty więc można spokojnie spakować do plecaka i zabrać do szkoły czy na wyjazd by razem z koleżankami cieszyć się zabawą. Elena z Avalonu.  Kreatywne rysowanki

Wydawnictwo: AMEET
Ilość stron:16
Okładka: miękka
Rok wydania: 2017
Seria: Elena z Avalonu
Kreatywne rysowanki z Eleną to prawdziwa gratka dla fanek młodej i ciut szalonej jak na standardy księżniczki. Taka jest też ta propozycja jak Elena :) nie pozostaje nic innego jak chwycić w dłoń ołówek, kredki, mazaki,cienkopisy i zabrać się do kolorowania, szkicowania oraz rysowania. Na początku książki znajdziemy informację co nam będzie potrzebne i jak rysować w tej książce. Ale moi drodzy nic was nie ogranicza z wyjątkiem waszej wyobraźni bo możecie podążać według wskazówek lub puścić wodze fantazji. Kartonowy twardy spód idealnie sprawdzi się gdy będziecie chcieli poczuć się jak artyści więc sprawi, że będziecie mogli tworzyć w każdym miejscu.


Elena z Avalonu.  Kolorowanka i naklejki


Wydawnictwo: AMEET
Ilość stron:16
Okładka: miękka
Rok wydania: 2017
Seria: Elena z Avalonu
Elena z Avalonu Kolorowanka i naklejki to propozycja idealna dla fanów naklejek i kolorowanek. W środku znajdziemy 4 strony z naklejkami z Eleną i innymi bohaterami serialu. Zadania w książeczce przedstawione są w formie kolorowanki więc dziecko po zrobieniu zadania może je pokolorować. Dla dzieci, które nadmiar kolorów rozprasza ta propozycja będzie jak najbardziej godna uwagi. Oprócz kolorowanki, zadań znajdziemy również ciekawostki a na końcu książeczki mamy rozwiązania zadań/ Fani Eleny na pewno miło spędzą czas rozwiązując zadania.Za książeczki dziękujemy Wydawnictwu AMEET1 komentarz:

  1. Mam tylko Kreatywne rysowanki, ale widzę, że pozostałe pozycje też są warte uwagi.

    OdpowiedzUsuń