7 kwi 2019

Kot -o-ciaki / Heniś/ booba - partnerzy w zabawie

Zeszyt zadań - z naklejkami

Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron:24
Okładka: miękka
Rok wydania: 2019

Zeszyt zadań to między innymi ciekawe łamigłówki, zakręcone labirynty, wciągające gry słowne. Każdy zeszyt oferuje mile spędzony czas z ulubieńcami z bajek. Zadania są różnej trudności, więc każdy znajdzie coś dla siebie. W świat łamigłówek wprowadzą nas Kot-o-ciaki, Heniś, booba więc będzie wesoło, na pewnie nie nudno, a dzieci spędzą ciekawie czas. W każdym zeszycie znajdziecie naklejki, dzieciaczki popracują trochę nad motoryką małą. Czas spędzony nad zadaniami poćwiczy ich spostrzegawczość, cierpliwość, motorykę małą więc jak widzicie same plusy. Wesoła kolorowanka - z naklejkami 


Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron:24
Okładka: miękka
Rok wydania: 2019

Kolorowanki to świetna forma rozrywki,przy okazji ucząca staranności bo jak wiadomo trzeba się skupić by nie wyjść za linię. Dodatkowo świetnie rozluźnia a dzieci mogą się wyżyć twórczo. 
Heniś  zabierze dzieci w podróż do swojego świata, każda kolorowanka ma swoją historię, więc w trakcie kolorowania można dzieciom przeczytać. Tym sposobem razem z Henisiem nurkujemy na samo dno oceanu, naprawiamy razem kran z którego cieknie woda albo zamieniamy się w strażaka. 

Booba za to przedstawi swoich przyjaciół, Loole, Googe, razem z nimi dzieci będą odkrywać ciekawostki na temat Booba. Dzieci będą oprócz kolorowania, przerysowywać obrazki, ustawiać w odpowiedniej kolejności literki w wyrazach czy szukać podobnych elementów. Proste i łatwe do zrozumienia polecania sprawią, że starsze dzieci będą mogły same rozwiązywać zadania.Kot-o-ciaki zaproszą dzieci do swojej rodziny, dowiemy się gdzie mieszkają  i co robią. Na dzieciaczki czekają 32 strony do kolorowania. Ilustracje są duże, mają sporo szczegółów w sam raz do ćwiczenia rączki. Mile spędzony czas gwarantowany.Wodne kolorowanki

Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron:24
Okładka: miękka
Rok wydania: 2019


Wodne kolorowanki to idealny prezent dla małych artystów. Do zabawy wystarczy pędzel zanurzony w wodzie i już kolorowanka odkrywa przed nimi swoje tajemnice. Wystarczy mokry pędzel przyłożyć do zakropkowanych pól i popatrzeć jak zapełnia się kolorami. Nawet starsze dzieci będą miały frajdę bo któż nie lubi pobawić się wodą.

Za książeczki dziękujemy Wydawnictwu Egmont3 komentarze:

 1. Czytałam historie z tymi bohaterami, widzę, że te książeczki też są świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolorowanki zawsze są fajne :)
  Czekamy na nowy wpis! :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolorowanki zdecydowanie najlepiej rozwijają wyobraźnię dzieci, wyrabiają w nich kreatywność :) Miło, że takich książeczek wychodzi coraz więcej. Ja oprócz książek preferuję dla swoich dzieci różnego rodzaju gry interaktywne dla dziecka.

  OdpowiedzUsuń