20 gru 2017

Kreatywne sposoby na spędzanie czasuKraina Lodu Przygoda Olafa. Koloruję, rozwiązuję.

Wydawnictwo: Ameet 
Ilość stron:16
Okładka: miękka
Rok wydania: 2017
Seria: Kraina Lodu 


Wraz z Olafem i bohaterami znanymi z Krainy Lodu będziemy rozwiązywać zadania. Czeka tu na dzieci kilka zadań między innymi szukanie podobnych rzeczy, przygotujemy wspólnie z Olafem prezenty i będziemy poszukiwać drogi by dogonić świąteczny transport. Miłośnicy poszukiwania różnić również znajdą coś dla siebie. Jednak ta książeczka to przede wszystkim kolorowanka i dzieciaki dostaną spore pole do popisu.


Zaplątani serial. Naklejkowe Mozaiki


Wydawnictwo: Ameet 
Ilość stron:24
Okładka: miękka
Rok wydania: 2017
Seria: Zaplątani serial 


Przygody Roszpunki nie skończyły się wraz z końcem filmu teraz możemy je śledzić w serialu. Wszystkim fanom odważnej księżniczki i w sumie nie tylko im proponujemy naklejkowe szaleństwo. W środku książeczki znajdziemy kilka stron z naklejkami, którymi wykleimy obrazki znajdujące się w książeczce. Każda naklejka ma swój numer, żeby dziecko mogło odnaleźć jej miejsce na obrazku, który ma do wyklejenia. Dodatkowo znajdziemy również rysunki z kolorowym kodem, gdzie do każdej cyferki dopasowany jest kolor. Wszystko to sprawi, że dziecię zajmie się naklejaniem i kolorowaniem w sumie samo bo łatwo jest dopasować cyferki. 


Auta  Zadanie: naklejanie!

Wydawnictwo: Ameet 
Ilość stron:16
Okładka: miękka
Rok wydania: 2017
Seria:Auta


Zadania znajdujące się w tej książeczce polegają głownie na naklejaniu naklejek w odpowiednie miejsca. Fani filmu "Auta" na pewno będą zadowoleni chociażby ilością naklejek jaką dostają do własnego użytku. A jakie zadania znajdziemy w książeczce? Będziemy dopasowywać odpowiednie auta do przedstawionych kół, razem z Guido będziemy przygotowywać się do zmiany kół naklejając odpowiednią ilość przy cyfrze. Dopasowywać auta do cienie czy umieszczać auta w miastach. Nie można będzie narzekać na nudę.

Polecamy jak najbardziej wszystkie książeczki na wspólne zabawy  :)


Za książeczki dziękujemy Wydawnictwu Ameet 2 komentarze:

  1. Bardzo fajne propozycje dla dzieci :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kraina lodu bardziej mnie przekonuje ze względu na bajkową historię. Wie, komu polecę te książeczki.

    OdpowiedzUsuń