13 lut 2019

Nowa kolekcja Bajek: Bing, Elena z Avaloru, AutaBing. Nowa kolekcja BajekAutor: Ted Dewan
Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron:128
Okładka: twarda
Rok wydania: 2018
Seria:Bajeczna/ Bing
To już nasze kolejne spotkanie z sympatycznym króliczkiem Bingiem i jego przyjaciółmi. Książka podzielona jest na 4 w miarę krótkie opowiadania więc mały czytelnik nie zdąży się znudzić. Razem z Bingiem i jego przyjaciółmi wybierzemy się do parku,nakarmić kaczki. Przy okazji dzieci dowiedzą się, że ptaki boją się głośnych dźwięków.  W drugiej historii Bong wraz z Flopem przygotujemy koktajl nie obędzie się małej niespodzianki. Trzecia historia ma miejsce w przedszkolu i tutaj nasi mali czytelnicy dowiedzą się jak ważne jest pójście do toalety nawet podczas najlepszej zabawy. W ostatniej historii Bing będzie się opiekował chorym Flopem i okaże się przy tym świetnym opiekunem.


Historii dopełniają duże piękne i kolorowe ilustracje, które przyciągną uwagę najmłodszych czytelników. 

Elena z Avaloru Nowa kolekcja Bajek


Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron:128
Okładka: twarda
Rok wydania: 2018
Seria:Bajeczna / Elena z Avaloru

Elena znamy i lubimy z serialu ale książkowe wersje są wyjątkowe i bardzo chętnie po nie sięgamy. W książce znajdziemy pięć opowiadań i bliżej poznamy Elenę. Dowiemy się z nich jak ważna dla młodej władczyni jest rodzina i przyjaciele. Wraz z Eleną będziemy jej towarzyszyć w pierwszym dniu panowania, staniemy wraz z nią przed trudnym dylematem jak powiedzieć  siostrze, że nie będzie z nią na  Zjeździe Wynalazców bo przyjeżdża król Toshi. Historie znane są już z serialu więc fani Eleny będą zadowoleni. Piękne kolorowe ilustracje są świetnym uzupełnieniem historii. 


Auta. Nowa kolekcja Bajek


Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron:128
Okładka: twarda
Rok wydania: 2018
Seria:Bajeczna / Auta
To zdecydowanie ulubiona książka Antosi z tej serii.  Książka dla fanów filmów Auta będzie idealnym uzupełnieniem w kolekcji. Kolorowe ilustracje, ciekawe historie z głównymi bohaterami  McQueenem i Złomkiem nie będą się nudzić. Książka zawiera pięć  zabawnych historii o wyścigowej pasji, przyjaźni i zakręconych autach. Nie sposób się nudzić z tą ekipą na czterech kołach.Nowa kolekcja Bajek to świetna propozycja zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Duże kolorowe ilustracje, nie dużo tekstu na tyle by zainteresować młodsze dzieci a czytające samodzielnie nie zniechęcić. Jak najbardziej polecamy na wspólne czytanie. Za książki  dziękujemy Wydawnictwu Egmont
1 komentarz: