23 paź 2014

Magiczne spiralki W pałacuźródło:http://www.agito.pl/

Wydawnictwo: Centrum Edukacji Dziecięcej
Ilość stron: 32
Okładka: miękka
Rok wydania: 2014
Seria: Książka z szablonami
Co by nie mówić tematyka typowo dziewczęca w końcu w domu dwie pannice a tematy jakże by inaczej u nas jak nie księżniczki. Tym razem jest to nie tylko sama kolorowanka ale też dodatek w postaci kółek z szablonami. W zestawie są ich 4 każdy ma inne wzorki więc powstają różne kształty :)Zabawa na długie chwile gwarantowana jak Michasia opanowała używanie kółek z szablonami to rysowała wszędzie :) Jeżeli wasze dziecko ma pierwszy raz styczność z szablonami na początku książeczki znajduje się kilka wskazówek: jak rysować za pomocą zestawu, jak rysować kwiaty, jak używać magicznych kółek z szablonami oraz jak korzystać z książki. 

Na kartach książeczki znajdziemy księżniczki, motylki,kwiatki i większość rzeczy które można spotkać w pałacu królewskim. Część z nich jest trzeba dokończyć inne zaś narysować za pomocą magicznych kółek no i obowiązkowo pokolorować.


Jednym  słowem gwarantowana zabawa :) a jakie dziewczyny były zadowolone ze swoich efektów. Plastikowe kółka wykonano z bezpiecznego plastiku.


Za książeczkę dziękujemy Wydawnictwu Dziecięce Centrum Edukacji
Książeczkę można kupić tutajPodpis

2 komentarze: