5 paź 2014

W cieniu winorośli

Autor: Eileen Wilks, Kathie DeNosky
Wydawnictwo: Mira, Harlequin
Ilość stron: 315
Okładka: miękka
Rok wydania: 2014
W cieni winorośli składa się z 2 opowiadań Smak kalifornijskiego wina i Zielone winogrona. Jednak łączy je to samo miejsce akcji czyli winnica Ashtonów.

Pierwsza "Smak kalifornijskiego wina" opowiada historie Cola, który jest zarządcą winnicy i chce sprawić by wina, które znają tylko koneserzy stały się sławne. By tego dokonać potrzeba zmienić logo firmy i namalować portrety właścicieli. Siostra Cola do tego zadania wybiera Dixie, kobietę z którą Cole był związany przed 11 laty ale ważniejsza niż ona była praca. Jak będzie wyglądać ich współpraca? Jak Cole poradzi sobie z jej obecnością w swoim życiu? Czy jest szansa na to by po 11 latach miłość nie wygasła? 

Drugie opowiadanie "Zielone winogrona" jest tak jakby kontynuacją pierwszego i poznajemy nowych członków rodziny Ashtonów. Tym razem główną bohaterką jest Abigail Ashton młodą panią weterynarz, która przyjeżdża do winnicy poznać nie dawno odkrytą rodzinę. Poznaje tam Russa, miłośnika rodeo :). Między nimi szybko rodzi się namiętność i obydwoje się w sobie zakochują. Ale czy młoda pani weterynarz znajdzie szczęście? Czy mimo dzielących ich różnic i kilometrów mogą być z sobą?


 Zazwyczaj czytam mocniejsze książki ale lubię od czasu do czasu coś delikatniejszego by odpocząć psychicznie od tego całego chaosu jaki mnie otacza. A jakie książki są wtedy najlepsze? Zdecydowanie romanse :) i przede wszystkim szczęśliwe zakończenia no bo nic nie cieszy bardziej niż happy end. Ja zrelaksowałam się przy tej książce i z przyjemnością lubię czasem między mocniejszymi książkami robić takie miłe przerywniki.


Za książkę dziękuję Wydawnictwu Mira Harlequin
Książka bierze udział w wyzwaniach:
Grunt to okładka

Podpis

1 komentarz: