11 lis 2014

Przedpremierowo: Zabrana o zmierzchuAutor: C.C. Hunter
Wydawnictwo: Feeria Young
Ilość stron: 400
Okładka: miękka
Rok wydania: 2014

Seria: Wodospady cienia

PREMIERA: 19 LISTOPADA 2014Jest to trzeci tom serii "Wodospady Cienia" i jak dla mnie najlepszy z dotychczasowych. Dla fanek, którym bardziej do gustu przypadł Lucas w tej części jest go zdecydowanie więcej niż w drugim tomie. A to dlatego,że Kylie decyduje się na związek z nim :) ale mimo wszystko Derek nie pozostaje jej obojętny. Jak wiadomo młodość ma swoje prawa i autorka z  nich korzysta, jednak problemy sercowe nie są tutaj na pierwszym planie. Zdecydowanie na pierwszy plan wysuwa się ciągła potrzeba dowiedzenia się kim jest Kylie i kontakt z pewnym duchem, który nie daje jej spokoju.  Kylie również odkrywa w sobie nowe moce, dowiaduje się też sporo nowych rzeczy o swojej rodzinie od strony ojca. A żeby nie było, że jest tak słodko różowo i nic się nie dzieje, Kylie znajduje się w niebezpieczeństwie i dostaje przydzieloną ochronę tzw Cienie. Co ważne Kylie w końcu poznaje prawdę o sobie ale na to moi drodzy trzeba czekać do samego końca, jednak wiele nam to nie wyjaśnia a sprawia,że czekanie na następny tom będzie w napięciu. 

porównaniu z poprzednimi tomami, tutaj kilka razy uśmiałam się :) No i nowym ulubieńcem został po tym tomie Perry zmiennokształtny no bo jak nie można go nie lubić
"- Zniknęli - powiedział Perry - W jednej chwili jechali autostradą w srebrnym cadillacu, a potem puf - zamachał ręką na wysokości twarzy- i już ich nie było .. ."
Muszę przyznać, że puf powaliło mnie na kolana i powiem szczerze, chciałabym żeby nakręcono serial na podstawie książek.


Za książkę dziękuję Wydawnictwu Feeria Young

Książka bierze udział w wyzwaniach:
Czytam opasłe tomiska 

Podpis

4 komentarze: