10 cze 2016

Łamigłówki mądrej główki 4-6 lat


Wiosenne łamigłówki


Autor: Tamara Michałowska
Wydawnictwo: Siedmioróg
Ilość stron:104
Okładka: miękka
Rok wydania: 2016

Seria: Łamigłówki mądrej główki

Wiosenne łamigłówki to zeszyt przeznaczony dla dzieci w wieku 4-6 lat. Znajdziemy w nim zadania  o trzech stopniach trudności więc można wybierać i rozłożyć wypełnianie w czasie i wraz z nową wiedzą rozwiązywać coraz trudniejsze zadania. Zeszyt ten ma Antosia więc idealnie wpasowuje się w sam środek wiekowy. Dzieci znajda tutaj kolorowanki, zagadki, historyjki obrazkowe, łamigłówki czy ćwiczenia arytmetyczne. 
Uczyć się ze zwierzętami to zabawa  5-6 lat


Wydawnictwo: Siedmioróg
Ilość stron:104
Okładka: miękka
Rok wydania: 2016

Seria: Łamigłówki mądrej główki


Uczyć się ze zwierzętami to zabawa jest przeznaczony dla dzieci w wieku 5-6 lat. Zadania związane są ze zwierzętami, podzielono je na trzy stopnie. Znajdziemy w nim łączenie punktów, kolorowanki, labirynty czy rysowanie po śladzie. Dzieci będą szukać ukrytych rysunków, dokańczać rysunki a wszystko to w towarzystwie zwierząt.

Dzięki zeszytom z serii łamigłówki mądrej główki dzieci rozwijają logiczne myślenie, spostrzegawczość, umiejętność liczenia,pisanie, przyporządkowywanie przedmiotów, porównywanie. Nie zapominajmy, że dzieci najszybciej uczą się poprzez zabawę :).Książeczki biorą udział w wyzwaniu:
dziecinnie


Za książeczki dziękujemy Wydawnictwu Siedmioróg

2 komentarze: