16 cze 2016

Lewandowski, Wygrane marzenia

Autor: Dariusz Tuzimek
Wydawnictwo:  Egmont
Ilość stron: 208
Okładka: miękka
Rok wydania: 2016

Seria: Piłka nożna
Roberta Lewandowskiego nie trzeba chyba przedstawiać bo znają go praktycznie wszyscy nawet ci co nie są wielkimi fanami piłki nożnej. Teraz trwają Mistrzostwa Europy więc pora idealna by zapoznać dzieci z biografią naszego piłkarza, który odnosi sukcesy za granicą bo co jak co Lewandowski jest genialny. Chociaż osobiście jakoś nie przepadam za nim to doceniam to jak wiele zrobił dla naszej rodzimej piłki.

W serii Nie tylko dla fana opublikowano już biografie Ibrahimowicza, Messiego oraz Cristiano Ronaldo więc Lewandowski znalazł się w doborowym towarzystwie.  Książki z tej serii kierowane są głównie do młodych fanów ale myślę,że spokojnie i dorosłego fana ucieszą.

"Lewandowski Wygrane marzenia" to historia która pokazuje, że ciężką pracą, uporem i konsekwencją dochodzi się do sukcesów. W książce znajdziemy wstawki skierowane bezpośrednio do młodego czytelnika np. gdy opisywana jest porażka autor stara się podkreślić co ją spowodowało i pokazać,że nie zawsze będzie różowo i łatwo.

Książka podzielona jest na pięć rozdziałów w każdym poznajemy inny rozdział życia i kariery Lewandowskiego dodatkowo wszystko dopełniają zdjęcia i ciekawostki co tworzy całość.


Książka bierze udział w wyzwaniu:
dziecinnie
klucznik
czytam nowości


Za książkę dziękujemy Wydawnictwu Egmont

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz