12 wrz 2016

Wszyscy ziewają

Autor: Anita Bijsterbosch
Wydawnictwo: Adamada
Ilość stron:30
Okładka: twarda
Rok wydania: 2016


W nasze ręce trafiła książka, będąca  Bestsellerem, który pomaga zasnąć dzieciom na całym świecie! Niby tylko 30 stron ale jak już zacznie się czytać i otwierać paszcze zwierzątek uwierzcie zaczyna się ziewać. Książka polecana jest przed snem ale w ciągu dnia jak macie ochotę poziewać jest jak znalazł, poza tym wywołuje wybuchy śmiechu między ziewnięciami.

Ta ziewająca książka ma ogromne pole rażenia i tytuł oddaje dokładnie to co się dzieje gdy zaczynamy ją czytać. W środku znajdziemy ziewającego kotka, węża, szopa, króliczka czy krokodyla przy każdym zwierzątku znajdziemy również informację na różne tematy. Dzieci dzięki okienkom przy zwierzątkach wykonują ruchy imitujące ziewanie.Tu zaczyna się niezła zabawa bo o ile przy pierwszym zwierzaku nie ziewamy to już przy następnym jest już trudniej. Nagle okazuje się, że ziewają wszyscy czytający książkę i przynajmniej u  nas zaczyna się mała rywalizacja komu uda się nie ziewnąć.

Polecamy nie tylko na wieczory :)Książka bierze udział w wyzwaniu:
dziecinnie
dziecięce poczytania
czytam nowości


Za książeczkę dziękujemy Wydawnictwu Adamada2 komentarze:

  1. Ale super książeczka się zapowiada!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ksiazeczka mi sie bardzo podoba. Az mi sie zieweewneeeelo od samego patrzenia. Ilustracje sa super. Mysle ze się skusze ;) pozdrawiam Karolina

    OdpowiedzUsuń