7 maj 2015

Iskierka i przyjaciele - Miesięcznik edukacyjny dla dzieci


Wydawnictwo: MD Monika Duda
Ilość stron: 16
Chciałam wam przedstawić nowość od Wydawnictwa MD Monika Duda edukacyjny miesięcznik Iskierka i przyjaciele.  Skierowany jest on do dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Smok Iskierka i jego przyjaciele w każdym numerze razem z dziećmi poznają bajki, otaczający świat poprzez zabawę uczą.
I tak z biegnącym Kangurem wędrujemy do ciekawych miejsc tych bliższych i dalszych, Żółwik w kapeluszu jako, że najstarszy w gronie przypomina o ważnych świętach w kalendarzu. Ze Smokiem arystokratą poznamy dobre maniery a z małym Smoczkiem będziemy słuchać bajek, opowieści i wierszyków a Smoczek w jajeczku to zapowiedź niespodzianki :).W gronie mamy też Mądrą Sowę która zadba  o edukację najmłodszych, Zajączek zaprosi do kuchni a Tajemniczy Dudek przekaże rozmaitości ze świata przyrody.
W każdym numerze czeka nas sporo atrakcji a każdy z przyjaciół Iskierki zapewni dziecku ciekawie spędzony czas.

Zdecydowanie ulubionym działem Michasi i Tosi są zadania z Mądrą Sową i niespodzianki ze Smoczkiem w jajku :) te działy idą na pierwszy ogień

Mnie bardzo osobiście podoba się dział kartka z kalendarza nad którym piecze trzyma najstarszy Żółw i w tym dziale dzieci poznają ważne daty.


W każdym numerze znajdziemy tez informacje o zwierzętach i całą masę innych atrakcji a w każdym numerze konkurs z nagrodami.
Polecamy :)


Za książeczki dziękujemy Wydawnictwu MD  Monika Duda
Podpis

1 komentarz:

  1. Super czasopismo!!!! Dzieciaki mają sporo zabawy

    OdpowiedzUsuń