22 cze 2015

Perfekcyjna kobieta to Suka 2. Powrót

Autor: Anne-Sophie Girard, Marie-Aldine Girard
Wydawnictwo: Feeria 
Ilość stron:160
Okładka: miękka
Rok wydania: 2015Jeżeli nie czytałyście pierwszego tomu to nie ma się czym martwić jak same autorki piszą wszystko będzie dla was zrozumiałe :). Jak piszą celem książki jest przypuszczanie dalszych ataków na postać, przez którą czujemy się jak zero.. kobietę perfekcyjną. Wszak jak wiadomo suka nie umiera nigdy... 
Nie zapominajmy, że trzeba na wszystko w tej książce patrzeć z przymrużeniem oka i nie wszystko traktować poważnie. Jednak moje drogi panie zabawa gwarantowana bo autorki mają poczucie humoru i rozkładają na czynniki pierwsze absurdy życia codziennego.

Książkę czyta się szybko i przyjemnie więc jest idealna na popołudniowy relaks. Czytając można sobie uświadomić, że jednak jest tam coś i z nas  więc obowiązkowo dobrze mieć dystans do siebie i otaczającego świata. Dobrze czasem popatrzeć na pewne sprawy z boku i zastanowić się nad nimi. Autorki piszą w swobodny sposób, nie ma dla nich tematu tabu i umiejętnie przekazują swoje rady.

Tak więc jeżeli liczycie na jakieś ekstra porady to nie tutaj bo tu siostry stawiają na dobra zabawę i uświadomienie kobietom, że najlepiej pozostać sobą. 


Książka bierze udział w wyzwaniu:
Przeczytam tyle, ile mam wzrostu (1,2 cm razem 52,8 cm)


Za książkę dziękuję Wydawnictwu Feeria


Podpis

3 komentarze:

  1. Oooo zaciekawiłaś mnie tą książką, muszę się za nią rozejrzeć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. no no, już sam tytuł ciągnie do przeczytania.

    OdpowiedzUsuń
  3. w prezencie na "panieńskiem" dostałam : Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy i bardzo mi się spodobała więc i ta propozycja myślę, że przyadłaby mi do gustu

    OdpowiedzUsuń