23 gru 2015

Dla fanów piłki nożnejWycinanki - Piłka nożna
      
Wydawnictwo: Siedmioróg
Ilość stron: 20
Okładka: miękka
Rok wydania: 2014Zapewniam was, że nie jest to tylko książeczka dla maluchów. Spokojnie zajmie starsze dzieci na dłuższą chwilę a na pewno z przyjemnością zajmą się składaniem modeli. Poćwiczą sprawność manualną, wyćwiczą wyobraźnię przestrzenną. Co ważne nie potrzeba do złożenia modeli nie potrzeba ani nożyczek ani kleju. Nie będzie problemu ze złożeniem ponieważ do każdego modelu podana jest instrukcja jak złożyć. Zabawa gwarantowana.

Piłka nożna z naklejkami


      
Wydawnictwo: Siedmioróg
Ilość stron: 16
Okładka: miękka
Rok wydania: 2012


Propozycja dla młodego fana piłki nożnej z której dowie się kilku rzeczy o jego ulubionej dyscyplinie. Na każdej stronie znajduje się ciekawostka, miejsce na naklejki oraz informacje na jeden temat. Znajdziemy również odpowiedzi na pytania:
Która drużyna najwięcej razy grała w finale mistrzostw świata?
Czym były "rogale" Kazimierza Deyny?
Jaką prędkość osiąga piłka, gdy kopie ją Roberto Carlos?
Gdzie znajduje się największy stadion świata? Kto uczestniczył w meczu na wodzie?
Wszystko o piłce nożnej


      
Wydawnictwo:Oficyna Wydawnicza Promocja
Ilość stron: 96
Okładka: miękka
Rok wydania: 2006
Książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5-8 lat, wydana jest w formie bloku więc karki można spokojnie wyrywać nie bojąc się, że pozostałe wypadną, Młodzi fani piłki nożnej poprzez rozwiązywanie zadań poznają podstawowe zasady i pojęcia związane z piłka nożną. W książeczce dzieci znajdą mnóstwo zadań, krzyżówek, historyjek obrazkowych, kolorowanek czy łamigłówek. Z taką książeczką trudno się nudzić a dziecko oprócz wiedzy poćwiczy również spostrzegawczość, sprawność manualną oraz umiejętność logicznego myślenia.Za książeczki dziękujemy Wydawnictwu Siedmioróg

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz